Nové produkty

Zľavnené produkty

Momentálne nie sú žiadne zľavnené produkty.
CHRÁNIČ ZADNEJ ČASTI AUTOSEDADLA PIGI Zväčšiť

CHRÁNIČ ZADNEJ ČASTI AUTOSEDADLA PIGI

5-3404-703-0210

Nový produkt

Bojíte sa, že vaše deti znovu topánočkami zašpinia zadnú stranu sedadiel, pretože to robia takmer stále? Môžete tomu zabrániť, keď si kúpite chránič PIGI!

Materiál:
100% polyester

 Rozmery:

69 x 44 cm

Viac detailov

5 položky

5,49 € s DPH

Pridať do obľúbených

 • Výhody produktu:
  - Vyrobený zo silnej a odolnej fólie
  - Chráni zadnú časť sedadla pred znečistením napr. topánkami vzadu sediaceho dieťaťa.
  - Hodí sa na zadnú časť každého sedadla
  - Zakrýva celú zadnú časť štandardného sedadla
  - Veľmi ľahko sa čistí
  - Ľahká montáž  

  Chránič zadnej časti sedadla PIGI to je veľmi praktický kryt zadnej časti sedadla pred znečistením všetkého druhu. Veľmi dobre chráni zadnú stranu sedadiel pred zničením a poškodením. Priehľadný materiál, z ktorého je chránič vyrobený, pôsobí v aute takmer neviditeľne. Ideálne sa prispôsobí interiéru každého auta a hodí sa na zadnú časť každého sedadla. Veľmi ľahko sa nasadzuje a čistí. Nenahraditeľný pri udržovaní ideálneho poriadku.

  Je vyrobený zo silnej, priehľadnej fólie obšitej čiernou lemovkou, odolnej voči kopaniu a, čo s tým súvisí, odolnej voči znečisteniu a jemným poškodeniam. Fólia sa dá ťažko pretrhnúť, pretože je silná a vďaka tomu odolná voči roztrhnutiu. Pri používaní chrániča je ťažšie poškodiť samotné sedadlo, pretože fólia sama o sebe tlmí ľahké údery. Vaše deti budú môcť nerušene vládnuť zadnému sedadlu a vy si nebudete musieť robiť starosti kvôli čistote.

  Chránič PIGI pomôže tiež pri prevážaní batožiny alebo iných ťažších predmetov na zadnom sedadle. Je cenený rovnako v prostredí taxikárov. Chránič sa veľmi ľahko čistí, pretože ho stačí otrieť handričkou nasiaknutou kvapalinou. Veľmi ľahko sa tiež nasadzuje - pri výrobe bol použitý nesmierne jednoduchý systém nasadzovania na základe konzol opierok hlavy.

  Značkový výrobok firmy Kegel-Błażusiak - jedného z popredných poľských výrobcov v odvetví autopoťahov a pracovných odevov a obuvi. Vďaka dlhoročným skúsenostiam, profesionalite a najväčšej starostlivosti o každý, aj ten najmenší detail, môžeme pokojne povedať, že výrobky tejto značky sú najlepšie v Poľsku. Na výrobu boli použité najkvalitnejšie suroviny a ich výroba prebehla dodržaním všetkých kvalitatívnych štandardov Európskej únie.

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

CHRÁNIČ ZADNEJ ČASTI AUTOSEDADLA PIGI

CHRÁNIČ ZADNEJ ČASTI AUTOSEDADLA PIGI

Bojíte sa, že vaše deti znovu topánočkami zašpinia zadnú stranu sedadiel, pretože to robia takmer stále? Môžete tomu zabrániť, keď si kúpite chránič PIGI!

Materiál:
100% polyester

 Rozmery:

69 x 44 cm